+38 (0542) 61 02 03
+38 (050) 330 48 72

Земельне право. Оформлення прав на земельну ділянку.

Оформлення прав на земельну ділянку. Консультації з питань земельних правовідносин.

9854962473_af192e304c_z

Земельне право вважається найбільш складною і комплексною галуззю права. Причиною тому є наявність великої кількості правових норм, що містяться не тільки в законах, але й в підзаконних нормативних актах. При цьому, такі норми не завжди узгоджені між собою, що веде до виникнення колізій у їх застосуванні та неоднозначного правовому регулюванню.

Безумовно, майже кожен охочий може самостійно розібратися в питанні земельного права, яке його цікавить. АЛЕ! Цей процес може стати витратним за кількістю часу, ресурсів і не завжди завершиться бажаним результатом. Розуміючи ці фактори і можливі складнощі, юристи, адвокати Правового агентства «ЮРІНФОРМ» готові надати якісні юридичні послуги з питань земельних правовідносин. При цьому Ви можете повністю покластися на досвід, знання і компетентність юристів Правового агентства «ЮРІНФОРМ», а також завжди розраховувати на позитивний результат Вашої справи.

Юристи, адвокати Правової агенції «ЮРІНФОРМ» допоможуть Вам в таких питаннях як:

– оформлення прав власності на земельну ділянку та права користування земельною ділянкою в місті Суми, Сумському районі;

– представлять Ваші інтереси в судах щодо захисту вашого права в земельних спорах;

–  нададуть консультації, щодо розроблення містобудівної документації та інше…

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!       +38 (099) 435 00 11