+38 (0542) 61 02 03
+38 (050) 330 48 72

Реєстрація iнвестицiй

Державна реєстрація інвестицій в Україні

16172851829_35196f5561_z

Незважаючи на те, що реєстрація інвестицій в Україні не є обов’язковою, здійснення такої процедури, є необхідним першим кроком на початку інвестиційної діяльності. Реєстрація інвестицій – це отримання певних гарантій захисту об’єкту інвестицій, гарантій відшкодування збитків та гарантій повернення інвестицій у разі припинення інвестиційної діяльності. Згідно частини третьої статті 395 Господарського кодексу України незареєстровані інвестиції не дають інвестору права на одержання пільг та гарантій передбачених Законами України.

Постійна зміна законодавства, що регулює порядок реєстрації іноземних інвестицій, ускладнює розуміння процедури здійснення такої реєстрації, тому без допомоги досвідчених адвокатів, юристів у цьому питанні не обійтись. Отримані консультації з питань інвестиційної діяльності та допомога у проведенні реєстраційних дій стануть запорукою вашого успіху та допоможуть бути вам на крок вперед від ваших конкурентів.

Юристи, адвокати Правової агенції «ЮРІНФОРМ» готові надати консультаційну допомогу Вам у питаннях здійснення інвестицій в об’єкти інвестування на території України, представити інтереси інвестора в державних органах, що здійснюють реєстрацію інвестицій, допомогти у відкритті та закритті інвестиційних рахунків, проведуть реєстрацію підприємства з іноземною інвестицією.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!       +38 (099) 435 00 11